Akumulačná nádoba pro teplárnu na severu Čech

29.8.2013, www.trutnovinky.cz - Druhý letošní nadměrný náklad byl dnes ráno naložen v areálu trutnovské firmy Step. Obrovská, čtrnáctitunová nádoba o obsahu 107 kubíků, průměru čtyři a výšce třináct metrů vyrobená v této společnosti dnes večer opustí Trutnov. Do teplárny v Hrádku nad Nisou, která prochází rekonstrukcí, ji převeze dopravní společnost Newmens Trutnov.
Read more

Společnost Step TRUTNOV a.s. se dostala do užšího výběru vysoce prestižní soutěže European Business Awards 2012/ 2013

European Business Awards (www.businessawardseurope.com) dnes oznámila, že společnost Step TRUTNOV byla vybrána do užšího výběru soutěže European Business Awards. Společnost bude reprezentovat Českou republiku jako jedna z 8 národních šampiónů v této soutěži a bude bojovat o získání prestižního ocenění Ruban d'Honneur.
Read more

Společnost Step TRUTNOV se letos poprvé zúčastnila soutěže TOP Odpovědná firma

8.11.2012, Praha - Firma Step TRUTNOV se letos poprvé zúčastnila soutěže TOP Odpovědná firma, která se konala již po deváté. Prestižní cena za odpovědné podnikání TOP Odpovědná firma odtajnila své letošní vítěze na slavnostním večeru v České národní bance. Krom rekordního počtu 80 firem, které o letošní titul soutěžily, budou mít tyto firmy také možnost postoupit do celoevropské soutěže.
Read more

Step TRUTNOV na zemědělské výstavě v Podhorách

Společnost Step TRUTNOV se dne 6. 6. 2013 zúčastnila Výstavy zemědělské a komunální techniky „Podhory 2013“, kterou pořádala Okresní agrární komora Trutnova a městys Černý Důl. Společnost zde představila upravený teplovodní kotel na biomasu o výkonu 190 kW, s ručním přikládáním celých kulatých balíků.
Read more

Země živitelka 2013

Srdečně vás zveme na 40.ročník výstavy Země živitelka, která se koná od 29.8. – 3.9.2013 na výstavišti v Ćeských Budějovicích. Náš kotel na spalování sena a slámy vám rádi předvedeme v hale B1.

Diskuze Hospodářské komory Královéhradeckého kraje s premiérem Nečasem

Libor Pavlíček, MBA, ředitel společnosti Step TRUTNOV a.s. a předseda představenstva hospodářské komory Královéhradeckého kraje vedl diskuzi podnikatelů s premiérem ČR, která se uskutečnila v březnu tohoto roku v Hradci Králové. Prostřednictvím hospodářské komory tak bylo podnikatelům umožněno diskutovat témata, jako dostavba rychlostní silnice R35 či neustále zvyšování cen energií.